O nas

Nadwiślańska Agencja Nieruchomości jest nowoczesnym, licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest profesjonalna pomoc w kupnie, sprzedaży, zamianie lub wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości: domów, mieszkań, działek oraz obiektów komercyjnych.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości położonych na południe od Warszawy.

Stosujemy proste i czytelne zasady współpracy. Nigdy nie pobieramy prowizji od klienta kupującego.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc i opiekę na każdym etapie – od momentu przyjęcia oferty, przez profesjonalną prezentację nieruchomości, aż do finalizacji transakcji u notariusza. W trosce o komfort naszych klientów służymy pomocą w załatwianiu formalności poprzedzających wizytę u notariusza (pobieranie wypisów, wyrysów, zaświadczeń itp.).

Nasze oferty prezentujemy na największych i cieszących największą skutecznością portalach (m.in. Otodom, OLX i Nieruchomości-online). Reklamujemy je również na Facebooku.

Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Właściciel biura posiada państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr 20611) wydaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, a firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w PZU.